STWARDNIENIE ROZSIANE

Stwardnienie rozsiane to choroba autoimmunologiczna niszcząca osłonki mielinowe nerwów. Należy do tak zwanych chorób demielinizacyjnych.

Rozpoczynając się u młodych dorosłych doprowadza do nieodwracalnej niepełnosprawności i konieczności opieki nad Pacjentem.

Stwardnienie rozsiane

Diagnozowanie i leczenie choroby Parkinsona

Jesteśmy Centrum Medycznym oraz Ośrodkiem Badań Klinicznych w Warszawie, specjalizującym się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób neurologicznych m.in. Stwardnienia Rozsianego.

Nasza Poradnia Stwardnienia Rozsianego

W Centrum Medycznym NeuroProtect w Warszawie funkcjonuje Poradnia Stwardnienia Rozsianego.

Zakres Usług Poradni

Poradnia Stwardnienia Rozsianego kompleksowo zajmuje się Pacjentami od postawienia diagnozy po leczenie, monitorowanie stanu Pacjenta, wsparcie psychologiczne czy rehabilitację. Takie podejście w tym nowoczesne leczenie daje szansę na znaczną poprawę komfortu życia, utrzymanie zdolności do pracy, możliwość posiadania rodziny i radość z życia.

Bierzemy udział w międzynarodowych badaniach klinicznych.

Lekarz specjalista neurolog
dr Renata Ługiewicz

Poradnie Stwardnienia Rozsianego prowadzi i przyjmuje Pacjentów doświadczony specjalista neurolog z wieloletnią praktyką dr Renata Ługiewicz.

SLA neurolog Warszawa EMG Warszawa

Aktualności - Stwardnienie rozsiane:

Stwardnienie rozsiane

Stwardnienie rozsiane Stwardnienie rozsiane – nietypowe objawy w stwardnieniu rozsianym Stwardnienie rozsiane to choroba o bardzo wielu twarzach. Z pewnością trudno byłoby znaleźć dwie osoby

Czytaj więcej »