Centrum Medyczne

NEUROPROTECT

Informacje o centrum medycznym

Założone w 2010 roku Centrum Medyczne NeuroProtect to specjalistyczna przychodnia neurologiczna z ośrodkiem badań klinicznych w neurologii i centrum rehabilitacji neurologicznej. 

Celem centrum było od początku istnienia świadczenie usług medycznych na najwyższym światowym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod diagnostycznych i najbardziej zaawansowanych terapii również w ramach badań klinicznych. NeuroProtect zyskał uznanie dzięki profesjonalizmowi oraz zindywidualizowanemu podejściu do każdego pacjenta. Zespół neurologów wywodzących się z renomowanych klinik wraz z doświadczonymi psychologami, rehabilitantami oraz zespołem pielęgniarskim oferuje kompleksową i profesjonalną opiekę.Nasi neurolodzy posiadają najwyższe kwalifikacje i doświadczenie w diagnozowaniu oraz leczeniu schorzeń neurologicznych. Ich praca opiera się na najnowszych osiągnięciach naukowych, a dzięki współpracy z instytucjami z całego świata, mają dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii i metod badawczych. We współpracy z polskimi ośrodkami badawczymi uczestniczą w różnorodnych badaniach naukowych dotyczących schorzeń neurologicznych. Ośrodek badań klinicznych NeuroProtect był i jest zaangażowany w ponad 50 projektów badawczych, z których wiele zakończyło się rejestracją najnowocześniejszych leków w Chorobie Alzheimera, stwardnieniu rozsianym (SM), stwardnieniu bocznym zanikowym (SLA) czy miastenii.

NeuroProtect, dbając o komfort pacjentów, stworzył nowoczesne i funkcjonalne wnętrza przychodni. Gabinety lekarskie, zabiegowe i diagnostyczne oraz sale obserwacji są nowocześnie wyposażone co umożliwia szybką i precyzyjną ocenę stanu zdrowia, specjalistyczną diagnostykę i stosowanie różnorodnych procedur leczniczych. Przyjazna atmosfera i zaangażowanie personelu sprawiają, że pacjenci czują się bezpieczni i odpowiednio wsparci.


Przychodnia NeuroProtect to miejsce, w którym nauka, innowacje i empatia łączą się w unikalną opiekę neurologiczną. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług, aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom opieki i szansę na poprawę jakości ich życia pomimo wyzwań związanych z chorobami układu nerwowego.