Centrum Medyczne

NEUROPROTECT

Informacje o centrum medycznym

Założone w 2010 roku Centrum Medyczne NeuroProtect to specjalistyczna przychodnia neurologiczna z ośrodkiem badań klinicznych w neurologii i centrum rehabilitacji neurologicznej. 

Celem centrum było od początku istnienia świadczenie usług medycznych na najwyższym światowym poziomie z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod diagnostycznych i najbardziej zaawansowanych terapii również w ramach badań klinicznych. Neuroprotect zyskał uznanie dzięki profesjonalizmowi oraz zindywidualizowanemu podejściu do każdego pacjenta. Zespół neurologów wywodzących się z renomowanych klinik wraz z doświadczonymi psychologami, rehabilitantami oraz zespołem pielęgniarskim oferuje kompleksową i profesjonalną opiekę.Nasi neurolodzy posiadają najwyższe kwalifikacje i doświadczenie w diagnozowaniu oraz leczeniu schorzeń neurologicznych. Ich praca opiera się na najnowszych osiągnięciach naukowych, a dzięki współpracy z instytucjami z całego świata, mają dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii i metod badawczych. We współpracy z polskimi ośrodkami badawczymi uczestniczą w różnorodnych badaniach naukowych dotyczących schorzeń neurologicznych. Ośrodek badań klinicznych Neuroprotect był i jest zaangażowany w ponad 50 projektów badawczych, z których wiele zakończyło się rejestracją najnowocześniejszych leków w Chorobie Alzheimera, stwardnieniu rozsianym (SM), stwardnieniu bocznym zanikowym (SLA) czy miastenii.

NeuroProtect, dbając o komfort pacjentów, stworzył nowoczesne i funkcjonalne wnętrza przychodni. Gabinety lekarskie, zabiegowe i diagnostyczne oraz sale obserwacji są nowocześnie wyposażone co umożliwia szybką i precyzyjną ocenę stanu zdrowia, specjalistyczną diagnostykę i stosowanie różnorodnych procedur leczniczych. Przyjazna atmosfera i zaangażowanie personelu sprawiają, że pacjenci czują się bezpieczni i odpowiednio wsparci.


Przychodnia NeuroProtect to miejsce, w którym nauka, innowacje i empatia łączą się w unikalną opiekę neurologiczną. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług, aby zapewnić pacjentom najwyższy poziom opieki i szansę na poprawę jakości ich życia pomimo wyzwań związanych z chorobami układu nerwowego.

O nas

Na rynku badań klinicznych
istniejemy z sukcesami
niemal 15 lat.

Na rynku badań klinicznych istniejemy z sukcesami ponad 10 lat. Mamy zespół składający się
ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w diagnozowaniu oraz leczeniu
chorób neurologicznych. Posiadamy nowoczesne pracownie oraz gabinety, w tym pracownię
EMG, wyposażone w wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną oraz gabinet psychologiczny.

Zapewniamy naszym Pacjentom oraz ich Opiekunom kompleksowe i indywidualne podejście
oraz wsparcie w leczeniu.

Centrum Medyczne NeuroProtect to przychodnia neurologiczna i ośrodek badań klinicznych w Warszawie. Diagnozujemy i leczymy choroby neurologiczne. Kompleksowo wspieramy osoby chore i opiekunów. Bierzemy udział w badaniach klinicznych. Wykonujemy m.in. badanie EMG.

Jesteśmy Centrum Medycznym
oraz Ośrodkiem Badań Klinicznych, specjalizującym się w: 

  • Chorobie Alzheimera
  • Chorobie Parkinsona
  • Stwardnieniu Rozsianym
  • Stwardnieniu Zanikowym Bocznym
  • Miastenii
  • Bólach Głowy
badania kliniczne

Poradnie

Diagnoza i leczenie

Posiadamy nowoczesne pracownie oraz gabinety, w tym pracownię EMG, wyposażone w wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną oraz gabinet psychologiczny.

Współpraca

Nasi partnerzy

Zapraszamy do współpracy z Centrum Medycznym NeuroProtect w Warszawie

Masz pytania?
chętnie na nie odpowiemy.

Centrum Medyczne NeuroProtect jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Oferujemy profesjonalne oraz kompleksowe wsparcie osobom chorym, ich rodzinom, opiekunom, personelowi medycznemu oraz wszystkim zaangażowanym w opiekę nad osobami m.in. z Chorobą Alzheimera, Chorobą Parkinsona, Stwardnieniem Rozsianym, Stwardnieniem Zanikowym Bocznym czy Miastenią. Wykonujemy także badanie EMG.